Daihatsu Terios onderdelen
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -32%
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
X - M 9, M9x1,25x84, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 9 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x84 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 77 |
- -22%
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS
| Alternatieve reparatieset | 848.390 |
| Binnendiameter [mm] | 73,5 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Optioneel | |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -19%
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 73 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met klepseals, Met cilinderkopdichting, Met asdichtring-krukas
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met cilinderkopdichting, Met asdichtring-krukas |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 022.670 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,0044 |
| Breedte [mm] | 8,5 |
| Lengte [mm] | 13,5 |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,056 |
| Lengte [mm] | 5,5 |
| Breedte [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 12,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -13%
M 12 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -4%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SUMITOMO System, ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 114,2 |
| Dikte [mm] | 14,7 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 21650 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474232 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 255 |
| Breedte [mm] | 306 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -40%