Daihatsu Cuore onderdelen
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 130,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 10,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, Allison C-4 |
- -95%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8, MB 235.72, FIAT 9.5550-MZ4, Dexron MTF 75W-90, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 62 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532, BMW G1, VW G 51, VW G 50, FIAT 9.55550-DA9, FIAT 9.55550-DA7, FIAT 9.55550-DA6 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5-LS |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, VW 501 01/505 00, Renault RLD-2, MAN 3275, MB 229.1, MTU Type 2, CAT ECF-1-a/ECF-2, Deutz DQC-III, Cummins CES 20076, Mack EO-M PLUS |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | CI-4/SL |
| ACEA specificaties | E2, E7, A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bobine, Geschroefd
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ontstekingspoel | Bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,11 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | TOKICO |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 234 |
| Artikelnummer paar | 2199213 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 41,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Gewicht [kg] | 1,52 |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 281 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
| Buitendraad 2 [mm] | 76 |
| Aantal wikkelingen | 6,1 |
| Draaddiameter [mm] | 11 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MONROE SPRINGS |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R 134a, DENSO
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Gewicht [g] | 248 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,8, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -26%
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -5%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%