Daihatsu Cuore onderdelen
Aluminium, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | 72651 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | 726661 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 104 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 14,3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 30 |
| Artikelnummer paar | 72717 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 27 |
| Artikelnummer paar | 72900 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, TOKICO
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | TOKICO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 72967 |
- -32%
Gietijzer, 1x M10x1.0, TOKICO
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | TOKICO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 72966 |
- -32%
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 1634187208 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1920KP, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 4671065 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 553621201 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, MD177572, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | MD177572 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M16x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8342087201 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Remsysteem | AKEBONO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 165 |
| Voor artikelnummer | 8845 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 170 |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1236A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1236A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, wit
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met afdichtring
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor, Met afdichtring, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, wit, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter, Zonder frame
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Toyota, Subaru, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 947-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 962-A1, 947-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.