Daihatsu Cuore onderdelen
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 170 |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1236A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1236A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, MHK 501050
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK 501050 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 135 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO/SUMITOMO, Zonder schroeven
| Remsysteem | AKEBONO/SUMITOMO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, AKEBONO
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, TOKICO
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 3x M10x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 20,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | 72651 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | 726661 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 104 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 14,3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 30 |
| Artikelnummer paar | 72717 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 27 |
| Artikelnummer paar | 72900 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, TOKICO
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | TOKICO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 72967 |
- -32%
Gietijzer, 1x M10x1.0, TOKICO
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | TOKICO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 72966 |
- -32%
Aluminium, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 33 |
| Artikelnummer paar | 73667 |
- -30%
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TOKICO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 740472 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TOKICO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 740471 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO
| Breedte [mm] | 36 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Breedte [mm] | 25 |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 165 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Breedte [mm] | 36 |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.