Daihatsu Cuore onderdelen
KG28014.1.1, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KG28014.1.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 28,57 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 29 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
KG250004.0.2, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KG250004.0.2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
KN38017.3.5, Aluminium
| Voor fabrikantnummer | KN38017.3.5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerstanglengte [mm] | 130 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KGV38001A1, Pneumatisch-hydraulisch, Aluminium
| Gewicht [kg] | 1,89 |
| Voor fabrikantnummer | KGV38001A1 |
| Werkwijze | Pneumatisch-hydraulisch |
| Gatdiameter 2 [mm] | 100 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 38,1 |
| Materiaal | Aluminium |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KV25003A1, M12x1,5, M16x1,5 / M14x1,5, Pneumatisch-hydraulisch
| Gewicht [kg] | 2,81 |
| Voor fabrikantnummer | KV25003A1 |
| Schroefdraad zuiger | M12x1,5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 85 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 18 |
| Aansluitdraad | M16x1,5 / M14x1,5 |
| Werkwijze | Pneumatisch-hydraulisch |
| Gatdiameter 2 [mm] | 95 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Gewicht [kg] | 1,13 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener
| Gewicht [kg] | 3,24 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851087 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Rechts voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener
| Gewicht [kg] | 3,24 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851086 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener, Zonder elektro motor
| Gewicht [kg] | 2,67 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851089 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, VW TL 52 516, VW TL 52 180, VW TL 52 116
| Bruto gewicht [kg] | 0,951 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 516, VW TL 52 180, VW TL 52 116, VW Multitronic, VW G 052 516, VW G 052 178, ESSO FN1975, ESSO EZL 799, ELF Elfmatic CVT MV, DS Elfmatic CVT MV, DS (CAPSA) 9735 EF, DODGE NS-2, DODGE CVTF+4, DODGE 05191184AA, DAIHATSU Fluid TC, DAIHATSU CVTF 3320, DAIHATSU CVT/DFC, CITROEN Elfmatic CVT, CITROEN 9735 EF, CHRYSLER NS-2, CHRYSLER CVTF+4, CHERY CVT, CHERY Chery WCF-1, BMW EZL 799 A, BMW 83 22 0 429 154, BMW 83 22 0 136 376, AMMIX CVTF DFE, AMMIX CVT Fluid DFE, AMMIX ATF D-III SP |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 0,988 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,64 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 52 516, VW TL 52 180, VW TL 52 116, VW Multitronic
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 83420-87701, 34850-65011, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 83420-87701, 34850-65011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10, 1/8
| Stiftdiameter [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4
| Voor OE nummer | MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4, 122 153 01 28 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.