Daihatsu Copen onderdelen
ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E4, DTFR 13B160 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Volvo 97340, Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97341, Volvo 97340, MAN 339 Type V1, GM DEX IIIH, GM DEX IIIG, Ford Mercon, Caterpillar AT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004, DTFR 13C190, Allison TES-668 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Volvo 97340, Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97341, Volvo 97340, MAN 339 Type V1, GM DEX IIIH, GM DEX IIIG, Ford Mercon, Caterpillar AT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004, DTFR 13C190, Allison TES-668 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J 2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mack GO-J, DAF, ArvinMeritor O76-N, ArvinMeritor O-95, ArvinMeritor O-94 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aantal tanden | 42 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Distributieketting
| Aantal tanden | 36, 24 |
| Motorsturing | Distributieketting |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, SD7H15, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD7H15 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, AKEBONO, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 88,7 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 49,2 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Gewicht [kg] | 1,13 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 0,968 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 3,656 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 4,54 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 0,988 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,64 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.