Daihatsu Copen onderdelen
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Bruto gewicht [kg] | 0,97 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1, SN, C2
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290 (-2017), FIAT 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32, MB 236.7, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON II D, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -58%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
- -71%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
- -97%
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, DOT 4, DOT 3
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -65%
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 94851307 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 2 |
90195A2, 90076A2, Verwarmd, 03C906262Q
| Alternatief artikel | 90195A2, 90076A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262Q |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90076 |
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
M10x1.5, M10, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 10,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | 30 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 211 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -54%
SUMITOMO System, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 108,2 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 45,3 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23507 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474431, 1987474479 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -35%
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 38 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -26%
Sumitomo
| Gewicht [kg] | 0,031 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -49%
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 0,91 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -53%
Doos, SAE, Met electro
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -55%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -39%
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -10%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
M10x1
| Lengte [mm] | 190 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -12%