Daihatsu Copen onderdelen
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -39%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
HB3, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -47%
LED, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LED SMART HB3 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
HB4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, Staal, Met draag/-stuur gewricht
| Hoogte [mm] | 45 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
| Artikelnummer paar | TC8560 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras links, Staal, Met draag/-stuur gewricht
| Hoogte [mm] | 45 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
| Artikelnummer paar | TC8559 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 235.28, MAN 341 TYPE VR, API GL-4, MAN 341 Z-5
| Specificatie | MB 235.28, MAN 341 TYPE VR, API GL-4, MAN 341 Z-5, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E, Voith Class C, ZF TE-ML 16P, Voith Class B, Volvo 97307 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, API GL-4, MAN 341 TYPE VR
| Specificatie | Volvo 97307, ZF TE-ML 01E, API GL-4, MAN 341 TYPE VR, Voith Class B, ZF TE-ML 16P, MAN 341 Z-5, ZF TE-ML 02E, MB 235.28, Voith Class C |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 14A, Dexron IID, ZF TE-ML 11A, Mercon, MB 236.5, DTFR 13C140 (MB 236., Allison C-4, MAN Typ Z1/V1, Renk Doromat, DTFR 13C170 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Renk Doromat, Mercon, Dexron IID
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Renk Doromat, Mercon, Dexron IID, DTFR 13C170 (MB 236., ZF TE-ML 11A, MAN Typ Z1/V1, ZF TE-ML 04D, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 09X, Voith 55.6335.xx (G6, MB 236.6, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A, Ford WSS-M2C166-H, Allison C-4 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6, MAN Typ Z1/V1, Mercon, Renk Doromat, Allison C-4, ZF TE-ML 11A, Dexron IID, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C170 (MB 236., DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, ASTM D3306, BS 6580
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), GM 6277M, Renault Type D, SAE J1034, John Deere JDM H5, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326., ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Renault Type D, BS 6580, SAE J1034
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Renault Type D, BS 6580, SAE J1034, JASO M325, Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, ASTM D3306, DTFR 29D110 (MB 326., VW TL-774 F (G12+), Komatsu 07.892, Ford WSS-M, MAN 324 Typ SNF, ASTM D4985, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, ASTM D4656, John Deere JDM H5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.