Daihatsu Copen onderdelen
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 34,5 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 9,74 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
19070B1020, Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine, rechthoekig
| Voor OE nummer | 19070B1020 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FM12X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | FM12X1.25 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Artikelnummer paar | 230064 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM12X1.25 RHT, MM10X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | FM12X1.25 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230062 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO/SUMITOMO, Zonder schroeven
| Remsysteem | AKEBONO/SUMITOMO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, TOKICO
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 1x M10x1.0, NISSIN
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | NISSIN |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 33 |
| Artikelnummer paar | 72038 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | 72651 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TOKICO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 740472 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TOKICO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 740471 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trommelrem, K14084
| Remtype | Trommelrem |
| Lengte 1 [mm] | 1540 |
| Artikelnummer paar | K14084 |
| Lengte 3 [mm] | 1365 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 2202400518 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Met tandwielen, Geruisloze ketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, WY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 38 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Dikte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 17 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 246 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 165 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.