Alpina B12 onderdelen
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -62%
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 625 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,80 |
| Nettogewicht [g] | 151 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 203,0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Nettogewicht [g] | 196 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 256,0 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 285,5 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 248 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Binnendiameter 3 [mm] | 25,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 83,0 |
| Hoogte [mm] | 164,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Nettogewicht [g] | 98 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 39,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 83,0 |
| Hoogte [mm] | 160,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, Met linkse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Buiten, Achteras rechts, Achteras links
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukstang, voor enkelvoudigedraagarm, Achter, Aan beide zijden
| Stang / steunbalk | Drukstang |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Hydrolager |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Big (Japanese Maker) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 590 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Fluid level indicat. plug
| Pasvorm | Universeel |
| Verwarming / Koeling | Met koelvloeistofniveauschakelaar aansluiting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Klemring klein 8mm - 12mm
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 12 |
| Diameter van [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 8mm
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 15mm
| Binnendiameter 1 van [mm] | 15 |
| Diameter [mm] | 25 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 17mm
| Diameter 1 [mm] | 18 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M14x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 14 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M16x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 16 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M18x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | M 18 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 17,86 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 17 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 22,22 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 22,22 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 38 x 4 mm
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small (Japanes.Maker) Openingsdruk : 1,1BAR
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Versie | KV45 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 600 X1250 X0.7
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Breedte [mm] | 600 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 500 X1500 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 800 X1500 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.