×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alpina B10 onderdelen
Wynns Petrol Pre-Emissiontest 500ml Wynn's 1831092
1831092
Wynn&rsquos Petrol Pre-Emission Test Treatment is een sterke speciaal geformuleerde behandeling om te kunnen beant-woorden aan de nieuwe emissienormen. Het bevat 4 specifieke elementen, die emissies verminderen. De sterk geconcentreerde formule reinigt het ganse brandstof-systeem, herstelt de verbra...
€ 41,54
€ 31,57
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Zens Koelbox 12 Volt 12 Liter Zens 0510272
0510272
Met deze Zens koelbox blijven de broodjes en drankjes heerlijk koel. De vrijwel geruisloze koelbox is geschikt voor gebruik op 12 Volt en ideaal voor onderweg in de auto, camper, boot of caravan. Met een koelvermogen tot 15°C onder de omgevingstemperatuur geschikt voor de meeste doeleinden. De ko...
€ 68,99
€ 68,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N501A
Wy5W, W2.1x9.5d, Oranje
N501A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Simson Hogedrukpomp Basic Simson 5320605
5320605
De Simson hogedrukpomp Basic is een robuuste zwarte fietspomp met een pompbereik van 8 bar / 116 PSI. De pomp heeft een stalen pompbuis en een stalen pompvoet met fraaie kunststofafwerking. Het ergonomische kunststof handvat zorgt voor een comfortabele greep bij het pompen. De fietspomp is voorzien...
€ 22,93
€ 21,32
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Elring 587.270
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
587.270
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.390 |
€ 2,86
€ 2,31
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat pakking Elring 773.870
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
773.870
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 6,2 |
| Buitendiameter [mm] | 75,6 |
| Binnendiameter [mm] | 71,6 |
€ 7,78
€ 6,30
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Elring 774.390
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
774.390
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 3,23
€ 2,65
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
€ 390,26
€ 140,49
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat LUK 324 0065 10
UDF
324 0065 10
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 10 |
| Technisch informatienummer | UDF |
€ 281,69
€ 129,58
- -54%
Tijdelijk uitverkocht