Alfa Romeo Alfa 6 onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 850 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voor, voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 119000117600 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Voor OE nummer | 119001727704 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
- -37%
Motor, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Motor |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 4080CP
| Dikte [mm] | 1,749 |
| Breedte [mm] | 19,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 4080CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 52 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 55,511 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 55,524 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Brons, Staalrug met brons gecoat, 4081CP
| Dikte [mm] | 1,841 |
| Breedte [mm] | 22,35 |
| Materiaal | Brons |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 4081CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 59,951 |
| Tot asdiameter [mm] | 59,971 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 63,657 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 63,676 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, M12x1.5, gesloten sensorconstructie
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 75, 85 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AEU3031
| Voor OE nummer | AEU3031 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.