Alfa Romeo Alfa 6 onderdelen
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 119111101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder koelvloeistofpeilsensor, zonder boorgat voor vloeistofpeilmeting, Zonder deksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boorgat voor vloeistofpeilmeting, Zonder deksel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW, VOLSKWAGEN, VAG, VOLVO TRUCK
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | VW, VOLSKWAGEN, VAG, VOLVO TRUCK, RENAULT, VOLVO CONSTRUCTION, PSA, PEUGEOT, SCANIA, NEW HOLLAND, JEEP, FIAT, DAF, CLAAS, CITROEN, CASE I.H., SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | SD7V16, SD709, SD7H15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN, VAG, VAUXHALL, SUZUKI, SKODA, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCK, PSA, PEUGEOT, OPEL, NISSAN, NEW HOLLAND, MINI, MOXY, MERCEDES TRUCK, MAZDA, MAN, LANCIA, KOBELCO, KOMATSU, GM, FIAT, FORD, DS, DAF, CITROEN, CHEVROLET, CASE I.H., CATERPILLAR, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD709, SD7V16, SD7H15, SD7H13, SD7C16, SD6V12, SD6V10, SD6C12, SD5H09, SD5C12 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/119, NEW HOLLAND, CASE I.H., SANDEN
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | NEW HOLLAND, CASE I.H., SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | UNIVERSAL |
| Type | V8 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -35%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -48%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 44 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/24, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1850 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -41%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -39%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%