Alfa Romeo 90 onderdelen
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG22019.1.4, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KG22019.1.4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 22 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG23031.0.1, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KG23031.0.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 23,81 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MKG190110.4.2, Mineraal olie, Kunststof
| Voor fabrikantnummer | MKG190110.4.2 |
| Vulmedium | Mineraal olie |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RK22762, Zonder zuigerstang, Zonder veer, Met zuiger
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Voor fabrikantnummer | RK22762 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuigerstang, Zonder veer, Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RK23716, Zonder zuigerstang, Zonder veer, Met zuiger
| Diameter [mm] | 23,81 |
| Voor fabrikantnummer | RK23716 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuigerstang, Zonder veer, Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, Geknikt
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KN28022D1, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Voor fabrikantnummer | KN28022D1 |
| Materiaal | Gietijzer |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KN28031B1, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 1,95 |
| Voor fabrikantnummer | KN28031B1 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
KV25015A1, Remvloeistof, Pneumatisch-hydraulisch
| Gewicht [kg] | 3,82 |
| Voor fabrikantnummer | KV25015A1 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Werkwijze | Pneumatisch-hydraulisch |
| Gatdiameter 2 [mm] | 100 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MKV25014A1, Mineraal olie, Pneumatisch-hydraulisch
| Gewicht [kg] | 3,84 |
| Voor fabrikantnummer | MKV25014A1 |
| Vulmedium | Mineraal olie |
| Werkwijze | Pneumatisch-hydraulisch |
| Gatdiameter 2 [mm] | 100 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RK28813K, Met zuiger
| Diameter [mm] | 28,57 |
| Voor fabrikantnummer | RK28813K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RK38807K, Met zuiger
| Diameter [mm] | 38,1 |
| Voor fabrikantnummer | RK38807K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Gewicht [kg] | 1,13 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Voor
| Gewicht [kg] | 1,872 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Voor
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
Voor stuur links/rechts, Voor
| Gewicht [kg] | 1,91 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,84 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,75 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 0,988 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,64 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MB 236.26, Getrag, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.26, Getrag, Ferrari |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.