Alfa Romeo 75 onderdelen
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,010 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 6,5 |
| Breedte [mm] | 8,5 |
| Hoogte [mm] | 0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Koperontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Koperontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -39%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -58%
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte 1 [mm] | 18,5 |
| Lengte 2 [mm] | 157,5 |
| MAPP code beschikbaar |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 89,8 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 70,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Binnendiameter [mm] | 134,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,0 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 80,0 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 21,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,0 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 250,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Binnendiameter [mm] | 134,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,0 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 80,0 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 21,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 250,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, Geventileerd, Met schroeven, E1 90R-02C0115/0492
| Binnendiameter [mm] | 120,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Minimale dikte [mm] | 20,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 98,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0492 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 269,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorfilter, Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Voorfilter, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking, M14x1.5-6H, M12x1.5-6H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5-6H |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5-6H |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Druk (bar) | 3 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Totale lengte [mm] | 160 |
- -1%
Electrisch, Benzine
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Druk (bar) | 3 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 159,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.