Alfa Romeo 75 onderdelen
Staalrug met brons gecoat, 60010CP
| Dikte [mm] | 1,838 |
| Breedte [mm] | 23,44 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 60010CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 49,988 |
| Tot asdiameter [mm] | 49,998 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 53,695 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 53,708 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4080CP
| Breedte [mm] | 19,1 |
| Componentennummer | 4080CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 52 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 55,511 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 55,524 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 4080CP
| Dikte [mm] | 1,749 |
| Breedte [mm] | 19,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 4080CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 52 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 55,511 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 55,524 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
66655CP
| Breedte [mm] | 23,25 |
| Componentennummer | 66655CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 53,94 |
| Tot asdiameter [mm] | 53,955 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 57,563 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 57,582 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 66655CP
| Dikte [mm] | 1,798 |
| Breedte [mm] | 23,25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 66655CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 53,94 |
| Tot asdiameter [mm] | 53,955 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 57,563 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 57,582 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 276 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BANJO 10.0 mm, INN. M10x1
| Lengte [mm] | 305 |
| Schroefdraadmaat 1 | BANJO 10.0 mm |
| Schroefdraadmaat 2 | INN. M10x1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,7 |
| Breedte 2 [mm] | 16,6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19,1 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4460210 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 60513207 |
| Versie | 85020 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 594621 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 6238341 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 421 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,0 |
| Hoogte [mm] | 130,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 225 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 199 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Hoogte [mm] | 133,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingslengte [cm] | 38,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,90 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 201 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Voorgloeitijd [s] | 7 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Nettogewicht [g] | 780 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 107,5 |
| Hoogte [mm] | 113,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Nettogewicht [g] | 520 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-1B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 338 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-1B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 229 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.5, M14x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.