Alfa Romeo 4C onderdelen
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AB SL
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AB SL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AB SL
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AB SL |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,79 |
| Dikte [mm] | 0,79 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83,7 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
A-vormig, Koper
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, FPM (Fluor-Kautschuk), Metaal-elastomeer pakking
| Centreringdiameter [mm] | 14,7 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Let op technische data | |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.030 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 6,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Lees de montagehandleiding |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -15%
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,9 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met afdichtring
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -13%
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.