Alfa Romeo 4C onderdelen
LUCAS/TRW, WITH GUIDE PINS
| Diameter [mm] | 8 |
| Complete set | |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 77363651 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | TRW |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Long life filter, Rond
| Lengte [mm] | 146 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 259 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 14,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (nitrilbutadieenrubber/ACM (polyacrylrubber), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Materiaal | NBR (nitrilbutadieenrubber/ACM (polyacrylrubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29,8 |
- -13%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen zonder achterruitreiniging, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 3,7 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder achterruitreiniging |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, 13 40 258, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 13 40 258 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afsluitbaar, Achteras, Vooras, Verchroomd
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 19, 17 |
| Materiaal | Staal |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 23 |
- -44%
Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.