Volkswagen Polo Achterlicht
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Rood-Zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5828933 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 220 x 140 met reflector
| Artikelnummer paar | 9902925 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, O.E. (Original), P21/5W, R5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21/5W, R5W, P21W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714000028300 |
- -11%
Rechts, O.E. (Original), W16W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714000028730 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9254412 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, R5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 441-1934R-LD-UE |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Getint, PR21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Getint |
| Lamptype | PR21W, PY21W, W5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2206093 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W, P21/4W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2VA 965 303-071 |
- -22%
Links, O.E. (Original), PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | PY21W, P21W, R5W, P21/5W |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714000028301 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 9244422 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 9244421 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9247402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Midden, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 9248402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Midden, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 9249402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 9249401 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9249411 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9251402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 048747 |
- -15%
Rechts, LED, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 048746 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, LED, met hoeklamp
| Gewicht [kg] | 2,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 048764 |
- -9%
Rechts, rood, LED, met hoeklamp
| Gewicht [kg] | 2,2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 048763 |
- -9%
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Rood |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, zwart
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.