Volkswagen Passat Achterlicht
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparant, rood, LED
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 441-1982R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 9230432 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 9230431 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, rood, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1331R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, P21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1962R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, 441-19G5R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 441-19G5R-AE |
| Aantal portieren | 5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 441-19G5L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 441-19G5L-AE |
| Aantal portieren | 5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, rood, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1316L-LD-UE |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714027450702 |
- -18%
- -24%
- -21%
ACHTERLICHT LINKS AL Break Buiten Met dynamische Pinker (wiseffect)
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5750926 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | AL |
- -70%
Links, Buitenste deel, A1, Olsa
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | A1 |
| Voor fabrikant | Olsa |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, Binnenste deel, wit, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit, rood |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), met mistachterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SK 010 746-031 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SB 010 747-081 |
- -9%
Rechts, Binnenste deel, wit, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit, rood |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), met mistachterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SK 010 746-041 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SB 010 747-051 |
Links, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 011 881-051 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2TZ 011 882-081 |
- -25%
Links, Binnenste deel, met mistachterlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 044516 |
- -11%
Rechts, Binnenste deel, voor rechtsrijdend verkeer, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 044515 |
- -11%
Links, voor stuur links/rechts, Met lamphouder, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 088673 |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,72 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 088672 |
| Versie | EU |
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,64 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 088675 |
| Versie | EU |
- -11%
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,65 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 088674 |
| Versie | EU |
Links, Binnenste deel, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5740934 |
- -31%