Volkswagen Multivan Achterlicht
Rechts, A1, Olsa, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | A1 |
| Voor fabrikant | Olsa |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Rood, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -70%
Links, OES, voor voertuigen met achterklep, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794922 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Rechts, OES, voor voertuigen met achterklep, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794921 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Links, OES, LED, voor voertuigen met achterklep
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794924 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Rechts, OES, LED, voor voertuigen met achterklep
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794923 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Rechts, OES, voor voertuigen met achterportier, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794925 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Olsa |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Rechts, OES, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5794927 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Links, T. HE, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Rechts, T. HE, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Links, Certified Quality, Oranje, P21/4W
| Hoogte [cm] | 39,00 |
| Breedte [cm] | 14,00 |
| Lengte [cm] | 27,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 1 |
Rechts, Certified Quality, Oranje, P21/4W
| Hoogte [cm] | 39,00 |
| Breedte [cm] | 14,00 |
| Lengte [cm] | 27,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 1 |
Links, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 39,00 |
| Breedte [cm] | 14,00 |
| Lengte [cm] | 27,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Aantal portieren | 1 |
Rechts, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 39,00 |
| Breedte [cm] | 14,00 |
| Lengte [cm] | 27,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Aantal portieren | 1 |
Rechts, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Aantal portieren | 2 |
Links, T. HE, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Rechts, T. HE, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Links, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 26,66 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 1 |
Links, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aantal portieren | 1 |
Links, P21/4W, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1957R-UEVCR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -71%
Oranje, Links, P21/4W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
LED, met optisch wiseffect, voor voertuigen met achterklep, Rookgrijs
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs, rood |
- -70%
Transparant, zwart, LED, voor voertuigen met achterklep
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
- -70%
Transparant, zwart, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten, voor voertuigen met achterklep |
- -70%
Rookgrijs, zwart, Met positielicht (LED), Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Rookgrijs, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
- -70%