Renault Megane Achterlicht
ACHTERLICHT RECHTS -20 AL Break Binnen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4409927 |
| Fabrikant | AL |
- -70%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, Certified Quality, ECE-getest, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -70%
- -21%
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712396901119 |
Links, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712396801119 |
Links, O.E. (Original), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025281801 |
Rechts, O.E. (Original), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025281701 |
Links, O.E. (Original), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025291801 |
Rechts, O.E. (Original), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025291701 |
Links, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 714026700832 |
- -20%
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 714026700732 |
- -20%
ECE-getest, Met lamphouder, chroom
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -66%
ECE-getest, Met lamphouder, zwart
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -66%
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -39%
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -11%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Wit, rechts, rood
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 4 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-805-023 |
Wit, Links, rood
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 4 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-805-024 |
Geel, rechts, rood
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 4 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-805-035 |
Geel, Links, rood
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 4 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-805-036 |
Links, T. HE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 39,70 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 31,82 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. FA, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 31,82 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. CA, Certified Quality, met mistachterlicht
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 35,76 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. CA, Certified Quality |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |