Renault 9 Achterlicht
Rechts, T. OL, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 23,63 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,07 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 045264 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, rood, LED, Met zijlicht
| Gewicht [kg] | 1,93 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 047324 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 551-19AYR-AE |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,37 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 047270 |
- -11%
Rechts, Buitenste deel, PY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-19AEL-WE |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 7220401 |
- -44%
Rechts, W16W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 551-1315L-LD-UE |
- -67%
Links, Bovenste deel, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Bovenste deel |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
- -24%
- -21%
Rechts, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,37 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 047269 |
- -20%
Rechts, rood, LED, Met achteruitrijlicht
| Gewicht [kg] | 1,58 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Artikelnummer paar | 047326 |
- -3%
Rechts, Links, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
- -21%
ACHTERLICHT LINKS -18 LED VALEO Binnen
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4424924 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS -18 LED VALEO Binnen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4424923 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Links, Binnenste deel, OES, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4425924 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS 18+ LED VALEO Binnen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4425923 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
- -21%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Rechts, Binnenste deel, H21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 551-1313L-AE |
- -32%
Links, Met gloeilamp, Zonder lamphouder, 551-1906R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1906R-A |
- -67%
Rechts, Met gloeilamp, Zonder lamphouder, 551-1906L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1906L-A |
- -67%
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 551-19AYL-AE |
- -42%
Links, T. OL, Certified Quality, met mistachterlicht
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 23,64 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Bovenste deel, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%