Peugeot Achterlicht
Rechts, R10W, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Wit, rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, P21W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Rechts, P21W, PY21W, P21/4W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/4W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4098091 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
- -70%
- -70%
Transparant, chroom, ECE-getest
| Kleur | Transparant, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Optioneel |
- -70%
- -70%
- -70%
Rechts, Certified Quality, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Links, Certified Quality, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Binnenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Certified Quality, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, met achterlicht, zonder mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
- -70%
Links, Certified Quality, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, met achterlicht, zonder mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Buitenste deel, PY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 1 |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Componentennummer | BSG 70-805-001 |
Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 1 |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Componentennummer | BSG 70-805-002 |
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 70-805-011 |
Links, Met achteruitrijlicht, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 70-805-012 |
Rechts, Buitenste deel, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-014 |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, BSG 70-805-018
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-018 |
Rechts, 1Back, O,E, (Original), voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 1Back |
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-021 |
| Artikelnummer paar | 714000028344 |
Links, 1Back, O,E, (Original), voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 1Back |
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-022 |
| Artikelnummer paar | 714000028345 |
Rechts, Certified Quality, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, Certified Quality, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, P21/4W, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Links achter, Links
| Inbouwplaats | Links achter |
| Productiedatum tot | 05.1994 |
- -69%
Rechts, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Productiedatum tot | 05.1994 |
- -68%