Opel Achterlicht
- Adam
- Admiral
- Agila
- Ampera
- Antara
-
Toon minder Toon meer
- Arena
- Ascona
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Commodore
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Corsa Utility C
- Crossland X / Crossland
- Diplomat
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Kadett C Aero
- Kapitän
- Kapitän A
- Kapitän B
- Karl
- Manta
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Monza
- Movano
- Olympia
- Omega
- Rekord
- Rekord A
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,07 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 045264 |
Rechts, WY21W, W3W, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | WY21W, W3W, W16W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Kenletter | AK6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SD 354 812-011 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W16W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1816191 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, LED, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, LED, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit/rood, met mistachterlicht, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit/rood |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 037-43-872 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met achteruitrijlicht, voor linksrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 037-43-872RHD |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit/rood, met mistachterlicht, voor linksrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit/rood |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 037-43-871RHD |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1902R-U |
| Aantal portieren | 4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 442-1902L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1902L-U |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 1994 |
| Artikelnummer paar | 442-1903R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.