Mazda Achterlicht
Rechts, LED, ECE-getest, 216-19AWL-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 216-19AWL-AE |
- -24%
Links, Buitenste deel, T.FK, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 20,30 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.FK, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Rechts, Buitenste deel, T.FK, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 20,30 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.FK, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Links, TIPO K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, TIPO K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, TIPO ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 57,58 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, TIPO ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 57,58 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, TYPE K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, TYPE K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 50,30 |
| Lengte [cm] | 21,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 50,30 |
| Lengte [cm] | 21,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,788 |
| Breedte [cm] | 17,576 |
| Lengte [cm] | 53,333 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,788 |
| Breedte [cm] | 17,576 |
| Lengte [cm] | 53,333 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor |
Links, Binnenste deel, licht, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Licht |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Links, rood, WY21W, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | WY21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 216-1959R-AS |
Rechts, Buitenste deel, zwart, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | WY21W, W21/5W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1972L-UE |
| Aantal portieren | 4 |
- -21%