Mazda Achterlicht
Rechts, Buitenste deel, donkergrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
- -57%
Links, Buitenste deel, donkergrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
- -57%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Rechts, LED, ECE-getest, 216-19AWL-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 216-19AWL-AE |
- -24%
Links, Buitenste deel, T.FK, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 20,30 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.FK, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Rechts, Buitenste deel, T.FK, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 20,30 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.FK, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Links, TIPO K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, TIPO K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, TIPO ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 57,58 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, TIPO ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 57,58 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, TYPE K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, TYPE K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 50,30 |
| Lengte [cm] | 21,21 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 50,30 |
| Lengte [cm] | 21,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,788 |
| Breedte [cm] | 17,576 |
| Lengte [cm] | 53,333 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,788 |
| Breedte [cm] | 17,576 |
| Lengte [cm] | 53,333 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor |
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Voor facelift |
- -70%
Links, Buitenste deel, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2706932 |
- -70%
Links, Binnenste deel, LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2767934 |
| Voor facelift |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2774931 |
- -70%
Links, grijs, rood, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Grijs, rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 116-1301R3LD-UE |
- -66%
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 116-1301L-LD-UE |
- -15%