Fiat Achterlicht
- 1100-1900
- 124
- 125
- 126
- 127
-
Toon minder Toon meer
- 127 Panorama
- 128
- 130
- 131
- 132
- 1400
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 1500-2300
- 1900
- 238/241/242
- 500
- 500 B Giardiniera
- 500 C Giardiniera
- 500X
- 600
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Balilla 508 S
- Balilla 508 Saloon
- Balilla 508 Spider
- Balilla 508 Tourer
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Dino
- Doblo
- Doblo Mpv
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Jagst
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
Links, Buitenste deel, R10W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | R10W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Oranje, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Transparent, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Artikelnummer paar | 3484090 |
- -70%
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 3570091 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 3570090 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, PY21W, R5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-001 |
| Artikelnummer paar | 712202001110 |
Links, P21W, R5W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, R5W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-002 |
| Artikelnummer paar | 712201901110 |
Rechts, 2Back, Zonder gloeilampen, BSG 25-805-007
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 2Back |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 25-805-007 |
Rechts, 1Back, Zonder gloeilampen, BSG 25-805-009
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 1Back |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 25-805-009 |
Rood/geel, Links, Buitenste deel, Met lamphouder
| Knipperlamp kleur | Rood/geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-011 |
Rood/geel, rechts, Buitenste deel, Met lamphouder
| Knipperlamp kleur | Rood/geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-012 |
Rechts, P21W, P21/5W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-018 |
| Artikelnummer paar | 712406101120 |
Links, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-019 |
| Artikelnummer paar | 712406001120 |
10/2005 -, Transparent, rechts, P21/4W
| Specificatie | 10/2005 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 25-805-020 |
10/2005 -, Transparent, Links, P21/4W
| Specificatie | 10/2005 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 25-805-021 |
Wit, rechts, Zonder lamphouder, BSG 25-805-024
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-024 |
Wit, Links, Zonder lamphouder, BSG 25-805-025
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-025 |
Rechts, Binnenste deel, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72281 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, Binnenste deel, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72280 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Buitenste deel, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72283 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, Buitenste deel, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72282 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -21%
Links, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82840867 |
- -65%
Rechts, Links, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82840866, 82840867 |
- -65%
Links, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector
| Boutafstand [mm] | 192 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 303 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw, AMP-aansluiting |
| Artikelnummer paar | 83830061 |
- -66%
Rechts, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht
| Boutafstand [mm] | 192 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 303 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, Met reflector, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw, AMP-aansluiting |
| Artikelnummer paar | 83830060 |
- -66%
Links, Opbouw, Zonder lamphouder, grijs
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Grijs, rood |
| Artikelnummer paar | 83830139 |
- -65%
Rechts, Opbouw, Zonder lamphouder, grijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Grijs, rood |
| Artikelnummer paar | 83830138 |
- -65%
Typ B, Links, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ B |
| Boutafstand [mm] | 192 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 304 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -67%
Typ A, Links, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ A |
| Boutafstand [mm] | 62,5, 191 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 303 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -64%