×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Fullback Achterlicht
Carpoint Achterlicht Rechts 5 Functies Carpoint 0414045
0414045
Hoogwaardig Carpoint 12/24 Volt achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en functies. Geschikt voor rechter achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 150mm. Het aansluiten van het achterlicht kan met de vijf voorgemonteerde aansluitdraden. 
De...
€ 36,29
€ 24,31
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,20
€ 17,63
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-19AAL-LD-UE
Links, P21W, PY21W, P21/5W
214-19AAL-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-19AAR-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 357,58
€ 82,24
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-19AAR-LD-UE
Rechts, P21W, PY21W, P21/5W
214-19AAR-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-19AAL-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 343,81
€ 120,33
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 490912
Rechts, T. IC, Certified Quality, PY21W
490912
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 45,76 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. IC, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
€ 170,08
€ 170,08
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken