Fiat Ducato Achterlicht
Typ B, Links, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ B |
| Boutafstand [mm] | 192 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 304 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -67%
Typ A, Links, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ A |
| Boutafstand [mm] | 62,5, 191 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 303 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -64%
Links, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 83830517 |
- -69%
Rechts, Opbouw, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 83830516 |
- -69%
Typ B, rechts, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ B |
| Boutafstand [mm] | 192 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 304 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -70%
Typ A, rechts, 4-kamerlicht, Zonder kentekenplaatverlichting
| Aansluittechniek | Typ A |
| Boutafstand [mm] | 62,5, 191 |
| Diepte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 303 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Lichten-bouwtype | 4-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -65%
Rechts, O.E. (Original), P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712201601120 |
Rechts, O.E. (Original), P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712201651120 |
Links, O.E. (Original), P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712201501120 |
Links, O.E. (Original), P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712201551120 |
Links, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Links, P21/4W, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-005 |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, BSG 70-805-018
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-018 |
Links achter, Links, rood, geel
| Inbouwplaats | Links achter |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Rood, geel |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
| Lichtfunctie | Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -65%
Rechts, Links achter, rood, geel
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Rood, geel |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -65%
Links achter, Links
| Inbouwplaats | Links achter |
| Productiedatum tot | 05.1994 |
- -69%
Rechts, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Productiedatum tot | 05.1994 |
- -68%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Artikelnummer paar | 551-1944R5UE |
- -23%
Rechts, rood, PY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1926L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -79%
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. A, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. A, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. SEI/MM, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 45,00 |
| Breedte [cm] | 9,00 |
| Lengte [cm] | 21,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. SEI/MM, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, O.E. (Original), met mistachterlicht, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714028390701 |
- -2%