Peugeot 208 Fuseekogel
Voor driehoeksdraagarm
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
- -38%
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,552 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras, 37472 01
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 37472 01 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet
| Buitendraad 2 [mm] | 302 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | 18 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, 37472 01
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 37472 01 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, 39732 01
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 39732 01 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 44036 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 44036 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 8500 28400, 8500 285011
| Aantal gaten | 3 |
| Lengte [mm] | 50,4 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 15,4, 18 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8500 28400, 8500 285011 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 63,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -43%
Box, Geschroefd
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 66 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Geschroefd
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 66 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -48%
Vooras links en rechts, Pinch Bolt 18mm, BSG 70-310-073
| Totale lengte [mm] | 81 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
| Componentennummer | BSG 70-310-073 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 20 mm
| Lengte [mm] | 93 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20 mm |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 39732 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 39732 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 364077 |
| Diameter [mm] | 18 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 3 x M10X30
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10X30 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Met schroeven
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -63%
- -61%