Opel Fuseekogel
- Adam
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Commodore
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Corsa Utility C
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Kadett
- Kadett C Aero
- Karl
- Manta
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Monza
- Movano
- Omega
- Rekord
- Rekord A
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
M14 x 1,50 x 21,0
| Lengte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 54 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 x 21,0 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 20 mm
| Lengte [mm] | 93 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20 mm |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 0,785 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/4 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 0,35 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts onder, Links onder
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Gewicht [kg] | 0,37 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M18×1,5
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M18×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 20,7 |
| Gewicht [kg] | 1,13 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Gewicht [kg] | 0,65 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M18×1,5
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M18×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 20,7 |
| Gewicht [kg] | 1,62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,7 |
| Gewicht [kg] | 0,74 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/10, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/10 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
| Gewicht [kg] | 0,35 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts onder, Links onder
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Gewicht [kg] | 0,29 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/6, Links, Onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Links, Onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,6 |
| Gewicht [kg] | 0,97 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M18×1,5
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M18×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 20,2 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 35 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
16mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -42%
M16x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M45x1,5mm, SBJ-10057
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M45x1,5mm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10057 |
- -43%
M16x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M45x1,5mm, SBJ-10056
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M45x1,5mm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10056 |
- -43%
16mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10065
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10065 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10064
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10064 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M12x1,25mm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25mm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M40x1,5mm
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M40x1,5mm |
- -43%
Voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 16 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Staal, M12x1.75
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.75 |
| Gewicht [kg] | 0,28 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, rechts, Links, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Links, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 13,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.