×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Micra Fuseekogel
Fuseekogel Delphi Diesel TC2672
Pinch Bolt 16mm
TC2672
| Lengte [mm] | 39,6 |
| Breedte [mm] | 39,6 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
€ 53,91
€ 18,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Delphi Diesel TC530
M12x1.25
TC530
| Lengte [mm] | 39,3 |
| Breedte [mm] | 39,3 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
€ 36,06
€ 15,15
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Swag 82 94 2650
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
82 94 2650
| Gewicht [kg] | 0,25 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer, Met zekerheidsring |
€ 107,96
€ 37,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Japanparts BJ-105
12 X 1,5, Vooras
BJ-105
| Buitendraad [mm] | 12 X 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 13 |
| Totale hoogte [mm] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 35 |
€ 38,19
€ 12,60
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Japanparts BJ-106
Vooras
BJ-106
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 38,3 |
€ 37,92
€ 18,20
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Japanparts BJ-112
Vooras links en rechts
BJ-112
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Diameter [mm] | 35 |
€ 41,21
€ 14,01
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,12
€ 22,25
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 79,73
€ 33,48
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 56,01
€ 23,52
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ177
1:6, M12x1.25, Met toebehoren
JBJ177
| Lengte [mm] | 68,5 |
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 39,02
€ 16,40
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel ABS 220522
M12X1.25 RHT
220522
| Diameter [mm] | 35,1 |
| Conusafmeting [mm] | 13,1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220522 |
€ 32,73
€ 19,64
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 7576061
Onder, Vooras, Part of 545001HA7A
7576061
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 545001HA7A |
| Diameter [mm] | 16 |
€ 42,30
€ 15,66
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 7576084
Onder, Vooras, Part of 54500BC42A
7576084
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 54500BC42A |
| Diameter [mm] | 16 |
€ 17,42
€ 14,98
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 9005430
Onder, Vooras, 401604F100
9005430
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 401604F100 |
€ 39,18
€ 11,36
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-6503
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-6503
| Diameter [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 18,38
€ 10,66
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel 555 SB-4472R
1/8, rechts, Onder, R-M18×1,5
SB-4472R
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder |
| Schroefdraadmaat | R-M18×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Gewicht [kg] | 1,5 |
€ 54,40
€ 21,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel 555 SB-4692
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
SB-4692
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
| Gewicht [kg] | 0,518 |
€ 30,29
€ 12,11
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel 555 SB-N722
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M18×1,5
SB-N722
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M18×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,6 |
| Gewicht [kg] | 0,982 |
€ 137,70
€ 55,08
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Herth+Buss Jakoparts J4861030
1/6, M12x1,25
J4861030
| Conushelling | 1/6 |
| Conusafmeting [mm] | 12,3 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
€ 38,36
€ 12,66
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,80
€ 16,93
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L14500
L14500
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 12,4 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
€ 35,04
€ 32,94
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L14502
L14502
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,250 |
€ 33,42
€ 31,41
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L14530
L14530
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
€ 30,49
€ 16,17
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L14537
L14537
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,1 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
€ 34,36
€ 16,84
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L14552
L14552
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,230 |
€ 33,76
€ 16,88
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Metzger 57010118
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
57010118
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 12,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
€ 23,20
€ 23,20
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken