Mitsubishi L 200 Fuseekogel
Geschroefd, M16x1,5
| Gatdiameter [mm] | 12,3 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, voor driehoeksdraagarm, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | ADC48610 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | ADC48609 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -56%
M16x1,5, Onder, Vooras links en rechts
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 1,286 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 72-1578
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Artikelnummer paar | 72-1578 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras, M16x1,5
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 21,5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Aan beide zijden, Vooras onderaan, Geschroefd
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 15,9 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5507
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5507 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5506
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5506 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M16X1.5, Staal, KBJ1046
| Lengte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | KBJ1046 |
| Gewicht [kg] | 1,38 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14X1.5, Staal
| Lengte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0,68 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M12X1.25, Staal
| Lengte [mm] | 40,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 40,2 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 17,2 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0,34 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/10, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/10 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M16×1,5
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M16×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Gewicht [kg] | 1,15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Onder, R-M16×1,5
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder |
| Schroefdraadmaat | R-M16×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Gewicht [kg] | 1,21 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.