Mercedes SL Fuseekogel
M14X1.5 RHT
| Diameter [mm] | 34,2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220554 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras
| Inbouwplaats | Vooras links, Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, MM14X1,5R, R10077
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 34,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10077 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Buiten, 3 x M8, MM10X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan, Buiten |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M8 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, Buiten, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Diameter [mm] | 41,3 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,6 |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M10 x 1,5
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet
| Buitendiameter [mm] | 46,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -57%
Staal
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Materiaal | Staal |
- -49%
M14 x 1,5, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendiameter [mm] | 46,3 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, M14 x 1,50 RHT M, Onder, Vooras rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 41,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M12X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 74 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M18X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M10X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -45%
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.