Mercedes CLS Fuseekogel
Box, M10X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -45%
M14 x 1,5, Onder, Vooras onderaan, BSG 60-310-123
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras onderaan |
| Componentennummer | BSG 60-310-123 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras, BSG 60-310-126
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Componentennummer | BSG 60-310-126 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, Onder, Vooras links en rechts
| Lengte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat 3 | M14x1.5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,8 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, M14x1.5, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
1:10, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -47%
M14 x 1,5 x 25
| Lengte [mm] | 36,6 |
| Breedte [mm] | 36,6 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 x 25 |
- -52%
- -59%
- -59%
- -58%
- -71%
Vooras onderaan, Buiten, 211 330 04 35, M14x1,5
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Voor OE nummer | 211 330 04 35 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Vooras, 211 330 9907, M10X1,5, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 211 330 9907 |
| Breedte [mm] | 85,0 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
1/5, Vooras onderaan, M14 x 1,5R
| Conushelling | 1/5 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5R |
M14X1.5 RHT
| Diameter [mm] | 34,2 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220614 |
- -40%
Bovenaan, Vooras
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 0003301007 |
- -57%
- -40%
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
M14x1,5, Samengeperst
| Diameter [mm] | 34,2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -12%