Mercedes CLS Fuseekogel
Vooras onderaan, Buiten, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Diameter [mm] | 41,3 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,6 |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,5, Bovenaan, Vooras links en rechts
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,5 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,3 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M10 x 1,5
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, met synthetisch vet
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 39447 01
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39447 01 |
- -23%
Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -57%
Staal
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Materiaal | Staal |
- -49%
- -25%
Onder, Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38815 01 |
Voor driehoeksdraagarm
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -46%
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, M14 x 1,50 RHT M, Onder, Vooras rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 41,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -54%
Box, M10X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -45%
Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, Onder, Vooras links en rechts
| Lengte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat 3 | M14x1.5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,8 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, M14x1.5, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras onderaan, BSG 60-310-123
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras onderaan |
| Componentennummer | BSG 60-310-123 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras, BSG 60-310-126
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Componentennummer | BSG 60-310-126 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.