Mazda 323 Fuseekogel
Box, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 117,5 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M16X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 117 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 42,3 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -55%
Vooras, Staal
| Lengte [mm] | 66,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 66,6 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0,61 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Vooras onderaan, BTDA-34-550
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Voor OE nummer | BTDA-34-550 |
| Optioneel |
Vooras onderaan, B455-34-550
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Voor OE nummer | B455-34-550 |
| Optioneel |
- -10%
M12x1,25, Met rechtse schroefdraad
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -8%
Geschroefd, voor driehoeksdraagarm
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
M12x1.25, Met toebehoren
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Met toebehoren
| Lengte [mm] | 113 |
| Conusafmeting [mm] | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -53%
Vooras onderaan, B455-34-550
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Voor OE nummer | B455-34-550 |
| Optioneel |
Vooras, Onder, Zonder toebehoren
| Gewicht [kg] | 0,756 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
16mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
16.08mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 16.08mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Pinch Bolt 16mm
| Lengte [mm] | 148 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
Pinch Bolt 16mm
| Lengte [mm] | 145 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
- -64%
Pinch Bolt 16mm
| Lengte [mm] | 153 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
- -59%
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -60%
- -40%
- -40%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, B092-34-550
| Gewicht [kg] | 0,59 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | B092-34-550 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -65%
- -57%