Volvo S40 Dynamo
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 3 Pins white plug, LIN Plug 236, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Dikte 2 [mm] | 38 |
| Dikte 1 [mm] | 33 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 Pins white plug, LIN Plug 236 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
| Lengte 2 [mm] | 74 |
| Lengte 3 [mm] | 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 60,00 |
| Lengte 3 [mm] | 90,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,4 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 15,1 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 30,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20,10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 73,70 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,69 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 40, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 6777 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ 6.4mm D+
| Nettogewicht [kg] | 6,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 60, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,25 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -30%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL57, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 41,8 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,1 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | A, FR, SIG, B2+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 167 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -35%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 6520 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL137
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 194 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Voetbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,1 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 149 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 191 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -32%
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 80, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,69 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 80 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -24%
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 6941 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 100A | |
| Riemschijf diam.54mm | |
| Klem M8 | |
| Lengte 2 | 43mm |
| Lengte 1 | 48mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Lengte 3 | 56mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 21mm |
| Nettogewicht 5.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 100A | |
| Riemschijf diam.60mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type G-S-L-FR (Plug 27) | |
| Lengte 2 | 38mm |
| Lengte 1 | 38mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 66mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 13mm |
| Nettogewicht 5.6Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 120A | |
| Riemschijf diam.54mm | |
| Klem M6 | |
| Lengte 2 | 37mm |
| Lengte 1 | 46mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 67mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 27mm |
| Nettogewicht 5.6Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 140A | |
| Riemschijf diam.56mm | |
| Klem M8 | |
| Boring 1 | 8mm |
| Lengte 3 | 82mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 20mm |
| Nettogewicht 6.87Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%