Volvo C70 Dynamo
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 8601699 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 36050270 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0121615014 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 23,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 30,00 |
- -75%
PL137
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -46%
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 124 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, FR-SIG-S
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | FR-SIG-S, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+ DF Plug26, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,03 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | D+ DF Plug26, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ 6.4mm D+
| Nettogewicht [kg] | 6,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 3 Pins white plug, Met vrijlooppully, LIN
| Nettogewicht [kg] | 6,08 |
| Dikte 1 [mm] | 38 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 Pins white plug |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM-D, M8 B+ 2 Guide way
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | COM-D, M8 B+ 2 Guide way |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ 3 Guide way |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting tegen de klok in, L, PL149, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 194,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | L, PL149 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL57, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
PL154, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL154 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, COM, PL137, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 194,00 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL137, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, COM, PL137, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL57, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 168,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -77%
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 16,50 |
| Binnendiameter [mm] | 40,00 |
| Buitendiameter [mm] | 43,00 |
- -85%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 93,40 |
| Lengte 1 [mm] | 158 |
- -70%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 100,55 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 58 |
| Dikte [mm] | 3,50 |
| Breedte [mm] | 58,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46,50 |
- -79%