Volkswagen Dynamo
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
PL86
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -43%
PL61
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -39%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -24%
PL61
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -42%
PL61
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -39%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -46%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
PL112
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL112 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -33%
PL181
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -39%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -35%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -40%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,2 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL181
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -46%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
PL86, Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL86 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,7 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2i, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2i |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Pulley OD 49mm, Lin2i communication, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor fabrikant | Pulley OD 49mm |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2i communication |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 190 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG11C070
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG11C070 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
| Laadstroom [A] | 190 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 33 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -62%
Tandriemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -76%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -67%
Draairichting met de klok mee, L 165, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,37 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 165 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
- -33%