Volkswagen Transporter Dynamo
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -7%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -7%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
- -36%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193 |
- -14%
- -24%
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 109,1 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | B+(M8), D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 192 |
- -35%
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 86,5 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | D+(M5), W, B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170 |
- -47%
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 93,40 |
| Lengte 1 [mm] | 158 |
- -70%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 110,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 36,60 |
- -72%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 112,70 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 23,00 |
- -68%
STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 33 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -62%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 76,00 |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
| Breedte [mm] | 40,2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -65%
M16
| Breedte [mm] | 40,15 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Binnendiameter [mm] | 21,6 |
- -58%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+ W
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+ W
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,97 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%