×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Tiguan Allspace Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL00692
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00692
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 510,75
€ 510,75
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00702
| Nettogewicht [kg] | 7,38 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 737,86
€ 737,86
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00978
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00978
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 432,62
€ 432,62
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01152
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 M+
WAL01152
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 M+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 637,80
€ 637,80
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01681
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL01681
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 590,10
€ 590,10
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0535
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
55-0535
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124525530 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 599,60
€ 209,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 359
PL181
F 032 116 359
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 434,86
€ 260,91
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS3009
STANDARD LINE
ARS3009
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 43 |
| Breedte [mm] | 4,80 |
| Dikte [mm] | 6,00 |
€ 6,05
€ 1,39
- -77%
Tijdelijk uitverkocht