Volkswagen Sharan Dynamo
03L903023BX, B+,LIN, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 03L903023BX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,LIN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
F000BL08F2, COM
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08F2 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525009 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
F000BL08A0, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08A0 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
L, DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124325015 |
| Stekkeruitvoering-ID | L, DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
03L903023FX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03L903023FX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
03G903016EX, B+,COM,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03G903016EX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 1110413 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
06B903019EX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 06B903019EX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -5%
6A903023FX, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 6A903023FX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -5%
06J903023HX, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 06J903023HX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -55%
FG18T079, Met riemschijf, B+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T079 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 114 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 124 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+W Plug 25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,66 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | D+W Plug 25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+ W Plug 25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | D+ W Plug 25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+W Plug 25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | D+W Plug 25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+ W Plug 25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | D+ W Plug 25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,79 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Valeo, Lin2A communication, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,55 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2A communication |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6,99 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM
| Nettogewicht [kg] | 6,83 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Lin2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Lin2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |