Renault Megane Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, met aansluiting voor toerentalmeter
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | L-D (DUMMY) PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | L-D (DUMMY) PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | L-DFM, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,93 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-D(Dummy)
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-D(Dummy), M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, D-COM/BSS Plug 218
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | D-COM/BSS Plug 218, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 5,66 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+ M5 IG, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M5 D+ M5 IG, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0005 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
48,6/17,0
| Diameter 1/2 [mm] | 48,6/17,0 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 40,8 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 48,6 |
| Aantal groeven | 7 |
- -60%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -74%
- -65%