Renault Megane Dynamo
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 382 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -34%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 46,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | L(M5), W, B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178 |
- -49%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 184 |
- -20%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193 |
- -28%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 20 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 181 |
- -56%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 381 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 192 |
- -48%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 167 |
- -46%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -51%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 156 |
- -36%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,7 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190 |
- -50%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 196 |
- -48%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 46,8 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -25%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6915 |
- -66%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 155 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6582 |
- -53%
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 5950 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 355 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 363 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
VALEO
| Voor fabrikant | VALEO |
| Breedte [mm] | 38,3 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 48,7 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
VALEO
| Voor fabrikant | VALEO |
| Breedte [mm] | 43,4 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54,9 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
VALEO
| Voor fabrikant | VALEO |
| Breedte [mm] | 36,9 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 48,8 |
| Aantal groeven | 5 |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, met aansluiting voor toerentalmeter
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | L-D (DUMMY) PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | L-D (DUMMY) PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | L-DFM, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,93 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%