×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 806 Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL00418
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00418
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 239,65
€ 239,65
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00474
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00474
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 269,14
€ 269,14
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00554
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00554
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 217,45
€ 217,45
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00664
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00664
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 302,81
€ 302,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00701
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00701
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 244,66
€ 244,66
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00767
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00767
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 186,06
€ 186,06
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00825
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;M5 D+
WAL00825
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 330,02
€ 330,02
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00889
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00889
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 291,09
€ 291,09
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01117
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01117
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 255,14
€ 255,14
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01164
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01164
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 274,78
€ 274,78
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01352
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01352
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 229,90
€ 229,90
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01943
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01943
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 321,03
€ 321,03
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02045
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02045
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 294,41
€ 294,41
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02442
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02442
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 351,98
€ 351,98
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 703
F 032 112 703
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 288,65
€ 196,27
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 485
F 032 113 485
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 253,10
€ 169,57
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A0163
STANDARD LINE, Met riemschijf
A0163
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 514,46
€ 180,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC0042
STANDARD LINE
ARC0042
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 116,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 22,90 |
€ 79,99
€ 28,80
- -64%
Tijdelijk uitverkocht