×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Terrano Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL02173
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02173
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0081 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 468,78
€ 468,78
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02269
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02269
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 329,75
€ 329,75
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02825
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met dubbelriemschijf, M6
WAL02825
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 474,54
€ 474,54
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03561
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03561
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 334,61
€ 334,61
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03998
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03998
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 392,04
€ 392,04
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 700
PL07, Incl. vacuumpomp
F 032 110 700
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84,0 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 313,18
€ 181,65
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 316
PL07, Incl. vacuumpomp
F 032 111 316
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84,0 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 250,13
€ 190,10
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 980
F 032 111 980
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 535,20
€ 353,22
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 351
PL07
F 032 112 351
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 440,55
€ 251,11
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 021
PL07, Incl. vacuumpomp
F 032 116 021
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84,0 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 320,36
€ 227,46
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken