×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Navara Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL00124
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-S-C = INVISI
WAL00124
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-S-C = INVISI | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 498,96
€ 498,96
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00173
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;D-S-L Plug 98
WAL00173
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0098 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| D-S-L Plug 98 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 421,47
€ 421,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00364
Met vrijlooppully, M8 B+;C-S-L Plug 172
WAL00364
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0098 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| C-S-L Plug 172 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 421,18
€ 421,18
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00649
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00649
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 355,26
€ 355,26
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01006
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Pin "30" M8 B+;L-S-C
WAL01006
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| L-S-C | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 705,21
€ 705,21
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01085
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-S-C = INVISI
WAL01085
| Nettogewicht [kg] | 6,46 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-S-C = INVISI | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 571,77
€ 571,77
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02376
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-S-C = INVISI
WAL02376
| Nettogewicht [kg] | 6,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-S-C = INVISI | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 529,59
€ 529,59
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Bosch 1 986 A01 611
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
1 986 A01 611
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 429,55
€ 343,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF3032S
STANDARD LINE
SF3032S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 87,40 |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
€ 100,07
€ 35,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken