×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Bluebird Dynamo
Alternator/Dynamo DRI 227132702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
227132702
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 521,56
€ 521,56
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 227137722
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
227137722
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 72 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 654,37
€ 654,37
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS5008
STANDARD LINE
AS5008
| Buitendiameter 1 [mm] | 112,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 95,20 |
€ 123,77
€ 37,13
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC5055
STANDARD LINE
ARC5055
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 94,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 62,87
€ 18,86
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390511530
Dubbele zwaaiarm, li 60, Met riemschijf
944390511530
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 60 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 552,97
€ 552,97
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390515060
Re 20, Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp
944390515060
| Positie / graad | Re 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 452,55
€ 452,55
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52043
E7NN10304AA
52043
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | E7NN10304AA |
€ 20,58
€ 18,53
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52160
52160
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 8942377290 |
€ 21,27
€ 19,14
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100643
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf, Luchtgekoeld, 2 jaar garantie
STX100643
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.085,99
€ 445,26
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100745
Dubbeleriemschijf, 2 jaar garantie
STX100745
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 703,65
€ 288,50
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100844
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX100844
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 516,84
€ 211,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX102077
Met riemschijf
STX102077
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 569,30
€ 233,42
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX102084
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX102084
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 440,48
€ 180,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01190
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01190
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 254,27
€ 254,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01629
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL01629
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72, 67 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 184,69
€ 184,69
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01740
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-S Plug 7
WAL01740
| Nettogewicht [kg] | 5,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 B+ |
| L-S Plug 7 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 333,81
€ 333,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02235
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL02235
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 305,43
€ 305,43
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03175
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03175
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 522,74
€ 522,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 458
PL08, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 110 458
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 217,35
€ 160,85
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 968
PL22
F 032 110 968
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 234,66
€ 136,10
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken